Tur Asist kiralama sektörüne giriş yaptı | OTOSTİL

Tur Asist kiralama sektörüne giriş yaptı

Tur Asist kiralama sektörüne giriş yaptı

Ülkemizde 20. yılını geride bırakan Tur Assist’in yeni yatırımı olan araç kiralama sistemi Rigorent, hizmete başladı. 81 ilde hizmet veren Rigorent, rekabetçi fiyatıyla  öne çıkıyor. 

Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına, seyahat acentesinden marangoza kadar farklı alanlarda toplam 8 bine yakın hizmet birimi ile müşterilerinin yanında yer alan Tur Assist, araç kiralama sektörüne de giriş yaptı.

Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu, Rigorent’in avantajları ile ilgili, “4 bin araçla Türkiye’nin 81 ilindeyiz. Havalimanlarının tamamında varız” dedi. Fenercioğlu, araçların yüzde 45’inin ekonomik, yüzde 35’inin orta ve  yüzde 20’sinin de lüks segmentten oluştuğunu söyledi. Rigorent markasıyla araç çeşitliliğinin yanı sıra yaygınlık, rekabetçi fiyat ve müşterinin olduğu yere araç götürme sistemi ile de ön plana çıktıklarını anlatan Fenercioğlu, Rigorent’te günlük araç kiralama bedelinin 61.55 TL’den başladığını da vurguladı. Çağrı merkezi ile de rakiplerine fark atacak olan Rigorent, 3200 metrekarelik modern çalışma ortamı ve 500 kişiye yakın çağrı merkezi operasyonu ile de farklılaşıyor.