Transformers 5 ne zaman sinemalara geliyor? Transformers 5 Son şövalye

Serinin en iyi filmi geliyor: Transformers 5 Son Şövalye

Serinin en iyi filmi geliyor: Transformers 5 Son Şövalye

Transformers 5: Son Şövalye (Transformers: The Last Knight). Hiç şüphesiz serinin en iyi filmi bu. Elbette burada ilk olarak filmin konusundan söz ediyoruz. Ancak yönetmenliğini Michael Bay’in yaptığı 5’inci film imax kamera teknolojileri kullanılarak geliştirildi ve bu şekilde vizyona giriyor. Bu nedenle serisinin 5’inci filmini imax salonlarında izlemek kaçınılmaz son gibi görülüyor. eki Transformers 5 ne zaman vizyona giriyor.

Bu film Transformers ile ilgili hafızamızda yer alan her şeyi yok edecek gibi görünüyor. Çünkü bizden olarak bildiklerimiz yine bizden olanları yok ediyor. Evet, fragmanı izlediğimiz zaman en basit bir dille anlatım bu. Serinin 4. filmi Kayıp Çağ’da Optimus Prime gitmişti. Optimus Prime geri dönüşü filmin fragmanında göründü. Ama görünüş kimsenin hoşuna gitmedi. Çünkü Optimus bu görüntülerde araba tutkunlarının gönlünde taht kuran Camaro’dan dönüşen Bumblebee’yi yok ediyor.

Son teknolojinin kullanılarak çekildiği bu filmi bazı sineme tutkunları Avatar’ın ardından en çok bekledikleri film olarak ilan etti. Çünkü bu film imax kamera teknolojileri kullanılarak çekildi. Yönetmenliğini Michael Bay’in yaptığı 5’inci filmi bu nedenle imax salonlarında izlemek kaçınılmaz bir son olarak görünüyor. Hem konu olarak serinin en iyi filmi olarak gördüğümüz Transformers 5: Son Şövalye (Transformers: The Last Knight) yanına bu tip bir çekimi eklediğinde müthiş bir keyif verecek gibi görünüyor. Film 23 Haziran Cuma günü yani yarın sinemalarda olacak.

Sevilen fantastik seri Transformers 5: Son Şövalye (Transformers: The Last Knight) filminin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager’ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor.

Transformers 5 ne zaman vizyona giriyor

Transformers 5: Son Şövalye (Transformers: The Last Knight) ne zaman sinemalara geliyor? Aylardır süren bekleyişimiz artık sona eriyor ve bu efsane film yarın tüm sinemalarda vizyona giriyor. Yukarıda da söylediğimiz gibi (bu bir reklam falan değildir) biraz daha fazla para ödeyerek imax salonlarında izlemek kaçınılmaz bir son gibi görünüyor. Dediğimiz gibi film bu teknolojilerin kullanıldığı kameralarda efsane yönetmen Michael Bay tarafından çekildi. Bizim tavsiyemiz bu yönde, yine de siz bilirsiniz.

http://www.imdb.com/title/tt0418279/

http://www.otostil.com/category/karsilastirma/