Trafik hayattır Jingle Yarışması sona erdi | OTOSTİL

Trafik hayattır Jingle Yarışması sona erdi

Trafik hayattır Jingle Yarışması sona erdi

Trafik Hayattır’ın 2017’de tüm Türkiye genelinde radyolarda yayınlanacak jingle için gençlerden gelecek önerilerle belirlemek üzere düzenlediği Jingle Yarışması’nın kazananları belli oldu.

Doğuş Otomotiv’in kurumsal sosyal sorumluluk platformu Trafik Hayattır’ın 2017 yılında tüm Türkiye genelinde radyolarda yayınlanacak jingleı final elemesinde belirlendi. ‘Jingle Yarışması’nda 568 başvuru arasından ilk 10’a kalan genç yetenekler; jüri üyelerine sunum yaptıktan sonra kazananlar açıklandı. Jüride Sanatçı Nil Karaibrahimgil, Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Mehmet Tez, Jinglehouse müzik prodüksiyon firması sahibi ve prodüktör Ömer Ahunbay, Doğuş Otomotiv Kurumsal İletişim Direktörü Koray Bebekoğlu ile MCCANN Kreatif Direktörü Cenk Öztunalı yer aldı.

Başak Gürcan hazırladığı jingle ile birinci olurken eserini Nil Karaibrahimgil ile birlikte seslendirme, aranje etme hakkı ve Zuhal Müzik’ten hediye çeki kazandı. Yarışmanın ikincisi Merve Durceylan Çelebi ve üçüncüsü Ceren Yılmazer Zuhal Müzik’ten hediye çeki kazanırken, ikinci Merve Durceylan Çelebi ayrıca Jingle House’ta profesyonel kayıt deneyimi yaşayacak.