Toyota çalışanları kendilerini geliştiriyor otostil.com

Toyota çalışanları kendilerini geliştiriyor

Toyota çalışanları kendilerini geliştiriyor

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin Yetenek Gelişim Programı “Game Changer” ikinci dönem mezunlarını verdi. Bu program çerçevesinde belirlenen 5 Toyota çalışanı 2 yıl boyunca; eğitim programları, seminerler, bireysel gelişim programları, Startup kurucuları ile buluşmalar, ünlü CEO’ların “başarı ve başarısızlık hikâyelerini” ilk ağızdan dinlemek gibi yoğun bir eğitim programını bitirmeyi başardılar.

Toyota çalışanları kendilerini geliştiriyor

Yetenek Gelişim Programı’ndan bu yıl mezun olanlar kapanış projelerinde bir ilke de imza attılar. Mezunlar, Brand Week, TEDX, Marketing Meetup gibi iş dünyasının yakından takip ettiği etkinliklerden ilham alarak adını “The Game Changer Experience” koydukları etkinlikle, gelişim programı boyunca birlikte oldukları bazı eğitmenleri, CEO’ları, Startup kurucularını ve danışmanlarını Toyota çalışanlarıyla buluşturarak, 2 yıl boyunca yaşadıkları deneyimi tüm çalışanların da yaşamasını sağladılar. Düzenlenen bu etkinliğe, Öğretim Görevlisi Melda Göknel, Oyunlaştırma Uzmanı Ercan Altuğ Yılmaz, Agilepartners Kurucu Ortağı Aydın Mutlu, Dale Carnegie Eğitmeni, Koç ve Danışman Murat Kurt, Marketing Meetup Kurucusu ve Pazarlamasyon CEO’su Necip Murat ve FutureBright ve Davranış Enstitüsü Kurucusu Akan Abudula konuşmacı olarak katıldı.
Konuşmalardan sonra, Türkiye Barista Şampiyonu olan startup kurucusu Nisan Ağca kendi Barista Ekibi ile birlikte kahve tadımı gerçekleştirirken, Abaküs yayınları ise stant açarak indirimli kitap satışı yaptı.