sigortaladım.com egzoz emisyonu için harekete geçti OTOSTİL

Sigortaladım.com egzoz gazı emisyonunu azaltmak için harekete geçti

Sigortaladım.com egzoz gazı emisyonunu azaltmak için harekete geçti

Dijital sigorta platformu sigortaladım.com, trafik sigortası satın alan herkese araç muayene istasyonlarında egzoz gazı emisyon ölçümü hizmetini ücretsiz sunacağını duyurdu. Platform, başlattığı bu kampanya ile araç sahiplerinin çevre bilincini artırmayı hedefliyor.

Özellikle hava kirliliğinin tüm dünya için ciddi bir tehdit haline geldiği şu günlerde trafik poliçelerini sigortaladım.com üzerinden satın alan araç sahiplerine ücretsiz egzoz gazı emisyon ölçümü hakkının tanımlandığı bir kampanya başlattı. Yılsonuna kadar geçerli kampanya kapsamında sigortaladım.com kullanıcıları, 81 ilde bulunan TÜV Türk muayene istasyonlarında Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm işlemini ücretsiz yaptırabilecekler. Platformun çağrı merkezinden veya online olarak satın alınan trafik poliçelerinde geçerli kampanyaya katılanlar, haklarını poliçe alım tarihinden itibaren 1 yıl boyunca kullanabilecek. Trafik sigortası poliçesi alımı yapılan aracın plakasına tanımlanan haktan yararlanmak için TÜV Türk muayene istasyonunda poliçede yer alan plaka bilgisini vermek yeterli olacak.

“Daha yeşil bir trafik oluşturmak için harekete geçtik”

Güçlü ortaklık yapısıyla kurumsal ve bireysel müşterilerine her gün daha iyi hizmet verebilmek için çalıştıklarını belirten sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe; “Türkiye’de sigortacılık sektöründe TÜV SÜD, Doğuş Grubu ve Bridgepoint gibi global çapta güvenin sembolü haline gelen güçlü ortaklık yapısına sahip bir platformuz. Bu güçle kullanıcılarımızın yararına kullanmak üzere her gün yeni faydalar üretmek için çalışıyoruz. Bilindiği gibi egzoz salımının kontrol altında tutulması için düzenli aralıklarla araçlara egzoz emisyon testi ve emisyon ölçümü yapılması gerekiyor. Sigortaladım olarak bizler de tüm Türkiye’de araç sahiplerini bilinçli bir sürücü olma yolunda desteklemek ve çevreye zarar vermeyen, daha yeşil bir trafik oluşturmak için harekete geçtik. Daha çevreci ve yeşil bir dünya için katkıda bulunmak adına Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü kampanyamızı başlattık. Kurulduğumuz günden bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için sigorta sektöründe başlattığımız uygulamalarla yeniliklere öncülük ediyor ve en yüksek kalitede müşteri deneyimi sunuyoruz. Amacımız doğru bilginin kaynağı olmanın yanı sıra tarafsız, şeffaf, güvenilir ve dijital sigortacılıkta en çok tercih edilen marka olmak. Bu doğrultuda kullanıcı odaklı hizmetler geliştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.