Petrol Ofisi 250 bin TL'lik yakıt hediye ediyor | OTOSTİL

Petrol Ofisi 250 bin TL’lik yakıt hediye ediyor

Petrol Ofisi 250 bin TL’lik yakıt hediye ediyor

Petrol Ofisi, 20 Ocak – 20 Şubat tarihleri arasında ÖDEGEÇ ile 50 TL’lik akaryakıt veya otogaz alan 50 kişiye, 5 bin TL’lik yakıt puan kazanma fırsatı sunuyor. Toplamda 250 bin TL’lik yakıt puanın dağıtılacağı kampanyada sürücüler ayrıca benzin ve dizel alımlarına özel yüzde 3 indirimden de faydalanacak.

Akaryakıt ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, bir ilke daha imza atarak araçtan inmeden kredi kartı ile yakıt alınabilmesini sağlayan ÖDEGEÇ hizmeti ile 50 TL’lik akaryakıt veya otogaz alanlara, 5 bin TL’lik yakıt puan kazanma fırsatı sunuyor.

20 Ocak – 20 Şubat 2017 tarihleri arasında Türkiye genelinde 1.000’in üzerinde Petrol Ofisi istasyonunda geçerli olacak kampanyada ÖDEGEÇ üyesi olan araç sahipleri, 50 TL değerindeki her bir benzin, dizel veya otogaz alımlarında, otomatik olarak bir çekiliş hakkı kazanacak.

Kampanyaya katılma hakkı elde edenler arasında gerçekleştirilecek çekiliş sonucunda belirlenecek 50 Petrol Ofisi ÖDEGEÇ kullanıcısının her birine 5 bin TL’lik yakıt puan hediye edilecek. Toplamda 250 bin TL yakıt puan dağıtılacak kampanyada talihliler, akaryakıt puanlarını 31 Aralık 2017 sonuna kadar kullanabilecek.