Otostil’in efsane Şubat sayısı çıktı

Şubat sayımız yine birbirinden iddialı test ve karşılaştırmalarla dolu. otostil dergisini her an yanınızda taşımak istiyorsanız Turkcell Dergilik'ten de indirerek okuyabilirsiniz.

PAYLAŞ
otostil dergisi Şubat 2019

otoSTİL dergisi basılı olarak hayatına devam ederken, dijital tarafta da kendini geliştirmeye devam ediyor. Turkcell’in dergilik uygulamasında da yer alan otoSTİL’in güncel ve geçmiş sayılarını Turkcell Dergilik uygulamasından okuyabilirsiniz. otostil dergisi Şubat 2019

Turkcell kullanıcılarının kullanabildiği Dergilik uygulaması üzerinden okuyabildiğiniz dergimizi; Dergilik uygulamasına üye iseniz ücret ödemeden, Dergilik uygulamasına üye değilseniz 4.49 TL ücret karşılığında satın alıp okuyabilirsiniz. Böylece otoSTİL dergisini her an yanınızda taşımış ve istediğiniz yerde akıllı telefon veya tabletinizden okuyabilirsiniz.

otostil dergisi Eylül 2018

otostil dergisi Şubat 2019

Yerli Otomobil Dergisi otostil dergi Şubat sayısında da iddialı. Her ay basılı olarak yayın hayatına ara vermeden devam eden otostil’in Şubat sayısında Mercedes X Class ile Ford Ranger kozlarını paylaşmak için karşı karşıya geldi.

Ayrıca Amerika’nın en çok tercih edilen ancak ülkemize ithal edilmeyen pick-up modelleri, Fiat Fullback’ın test yazısı gibi birbirinden iddialı konular da Şubat sayısında sizlerin keyifle okumasını bekliyor.

otostil dergisi Şubat 2019
otostil dergisi Şubat 2019