Nissan Eylül kampanyası Nissan Türkiye otostil dergi araba dergisi

Nissan Eylül ayı için okul indirimi yaptı

Nissan Eylül ayı için okul indirimi yaptı

Nissan Eylül kampanyası ile müşterilerine faiz indirimi avantajı sağlıyor. Markanın Eylül ayında başlattığı şehre dönüş kampanyası ile tüm modellerinde finansman desteği, aksesuar ve yedek parça kampanyalarıyla müşterilerine avantajlı seçenekler sunuyor.

Nissan Eylül kampanyası neler sunuyor

Kampanya kapsamında; Qashqai’de, Eylül ayı boyunca %1,29 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleriyle 50 bin TL finansman desteği ile sunuluyor. Öte yandan otomatik vitesli Qashqai, Eylül ayı boyunca 134 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile alıcılarını bekliyor.

X-TRAIL ise yine %1,29 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleriyle 100 bin TL finansman desteğiyle NISSAN bayilerinde yerini aldı.

Juke’ta %2 Özel İndirim

Eylül ayında NISSAN JUKE ile SUV ailesine adım atmak isteyenleri %1,29 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleriyle 50 bin TL finansman desteği bekliyor. 97 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan JUKE, mevcut NISSAN sahipleri ve onların birinci derecede yakınlarına Eylül ayına özel %2 özel indirim ile yeni sahiplerini bekliyor. Dizel motorlu ve sunrooflu skypack donanım paketli JUKE, Eylül ayına özel olarak 114 bin 500 TL’ye satışa sunuldu.

Ayrıca, Micra’da 30.000 TL’ye 15 ay %1,29 faiz fırsatıyla sunulurken, Navara’da 70 bin TL’ye varan finansman desteği sunuluyor.