Michelin kazandırmaya devam ediyor | OTOSTİL

Michelin kazandırmaya devam ediyor

Michelin kazandırmaya devam ediyor

Michelin, 1 Nisan-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında Michelin yetkili bayilerinden lastik alan müşterilerine 160 TL’ye varan fırsatlar sunuyor.

Her koşulda yol güvenliği, enerji tasarrufu ve yüksek performans arayan sürücülerin ilk tercihi olan Michelin, yeni kampanyasını müşterileriyle buluşturuyor. MICHELIN Total Performance Stratejisi ile tek bir lastikle, bütün performans alanlarında en iyisini sunan Michelin, 1 Nisan-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında yetkili Michelin perakende bayilerinden Michelin yaz veya kış 4×4, binek veya hafif ticari araç lastiği alan müşterilerine 160 TL’ye varan servis ve indirimler sunuyor. Kampanya kapsamında lastik ebadı 16” ve altı araçlar için 80 TL+KDV tutarında, 17” ve üstü araçlar için ise 160 TL+KDV tutarında indirim ve servis fırsatı sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin lastiklerini aldıktan sonra MICHELIN boşluk AD SOYAD yazıp 3161’e mesaj atmaları ve SMS ile gelen kampanya katılım kodunu lastikleri satın aldıkları Michelin bayisi ile paylaşmaları gerekiyor.