Michelin Concept Vision lastik yazıcıdan çıkıyor.Bu lastikte hava yok

Michelin Concept Vision lastik yazıcıdan çıkıyor

Michelin Concept Vision lastik yazıcıdan çıkıyor

3 boyutlu olarak yazdırılan ve yeniden doldurulabilme özelliği ile fark yaratan Michelin Concept Vision, hava ile şişirilmiyor. Gözenekli, bal peteğine benzeyen iç yapısı sayesinde havaya gerek duymayan lastikler, özel tasarımı ile konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. Michelin Concept Vision lastik yazıcıdan çıkıyor.

http://www.michelin.com.tr
Vision, doğa dostu biyolojik yapısı sayesinde de geleneksel lastiklerin dışına çıkıyor. Geleneksel bir lastiğin doğada çözünmesi yıllar alırken Vision, biyolojik yapısı ve kullanılan lifler sayesinde doğada kendiliğinden çözünebiliyor, geri dönüştürülebilir yapısı ile çevresel ayak izini minimuma indiriyor.

3D yazıcı ile ister kış ister yaz lastiği
Geleceğin lastiği Vision, sürücülerin ihtiyaçlarına göre 3D yazıcılarla doldurulabilecek bir lastik sırtı sunuyor. Vision, özel teknolojisiyle hava geçişleri ve zemin yapısına göre gelişen sürücü ihtiyaçlarına uygun olarak, lastik dış yüzeyini birkaç dakika içerisinde 3D yazıcı ile yazdırabiliyor. Sürücüler yağmurlu bir günde seyahat ettikleri lastiklerini karlı zemine geçerken 3D yazıcı ile hava koşuluna uygun hale getirebiliyor.

http://www.otostil.com/category/haberler/