Mercedes Sprinter Karavan sektöre hareket getirecek OTOSTİL

Karavan olmak Mercedes Sprinter’in doğasında var!

Karavan olmak Mercedes Sprinter’in doğasında var!

 Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar ürün gamı, karavan üstyapısına uygun üretim altyapısı sunuyor. Sprinter modeli altındaki 170 HP ve 190 HP motor seçenekleri ve opsiyonel olarak araç donanımlarına eklenebilecek döner ön koltuklar ve elektrikli kayar kapının karavan deneyiminde fark yaratması bekleniyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari araçlar, Sprinter’in karavana dönüştürülmesine de olanak sağlayan üretim altyapısı sağlıyor. Altyapısı Almanya’da geliştirilen Sprinter araçlar, 170 HP ve 190 HP motor seçenekleri ile karavan deneyiminde müşterilerine güçlü seçenekler sunuyor. Bu kapsamda karavana dönüştürülebilir araçlar, döner koltuk ve elektrikli kayar kapı gibi özelliklere de opsiyonel olarak sahip olabilecek. Mercedes-Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, yeni sistemin ayrıntılarını anlattı.

 “Sprinter karavan dönüşümünde heyecan yaratacak”

Mercedes-Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz; “Sprinter modelimiz dileyen kullanıcılarımız tarafından karavan dönüşümünde kullanılabilir, aracımız bu altyapıya uygun durumda. Bu altyapının tüketicideki beklentileri karşılamasını hedefliyoruz. Böylelikle geçtiğimiz yıl bin 247 adede ulaşarak ülkemizde de büyüme kaydeden motokaravan pazarında yerini alacak araç seçenekleri sunacağız. Mercedes-Benz müşterileri, karavan dönüşümüne uygun tüm özellikleri taşıyan araçlarımızı, Türkiye’de istedikleri yetkili firmada karavan yaptırabilecekler. Araçlarımız, karavan kullanıcılarının beklentilerini karşılamaya hazırlanırken Mercedes-Benz’in kalite, konfor, performans ve güvenlik gibi özellikleriyle de fark yaratacak”.

Mercedes Sprinter Karavan

Mercedes Sprinter Karavan

Mercedes Sprinter Karavan

Mercedes Sprinter Karavan

Mercedes Sprinter Karavan

Mercedes Sprinter Karavan