Mercedes-Maybach S Serisi 6 milyon TL'den satışa sunuldu OTOSTİL

Lüksün son noktası Mercedes-Maybach S Serisi Türkiye’de

Lüksün son noktası Mercedes-Maybach S Serisi Türkiye’de

Autoshow 2021’de Türkiye lansmanı yapılan Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi, satışa sunuldu.

Autoshow 2021’de Türkiye lansmanı yapılan Yeni Mercedes-Maybach S Serisi, Ekim ayından itibaren 6 milyon TL fiyatla satışa sunuldu. “Lüks” tanımında yeni bir boyutun kapılarını açan Yeni Mercedes-Maybach S Serisi, S Serisi’nin uzun versiyonundan 18 cm daha uzun dingil mesafesiyle iç yaşam alanını genişletiyor. Üstün konfor, sürüş ve güvenlik özellikleriyle donatılan Yeni Mercedes-Maybach S Serisi, çift renk uygulamalı yenilikçi ve özgün tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

3.9 lt 503HP’lik benzinli motora sahip S 580 4MATIC versiyonuyla bayilerdeki yerini alan lüks otomobil bünyesinde barındırdığı konfor ve güvenlik ekipmanlarıyla zirveyi belirliyor.

Yeni Mercedes-Maybach S Serisi, önden bakıldığında krom süslemeleri, özgün tasarıma sahip uzun motor kaputu ve karakteristik ön ızgara gibi unsurlarıyla göze çarpıyor. Yeni Mercedes-Maybach S Serisi’nin krom kaplamalı dikey sütunlara sahip radyatör ızgarası, otomobilin uzaktan bakıldığında hemen fark edilmesine katkı sağlıyor. MAYBACH ismi, ızgaranın krom çerçevesinde zarif bir şekilde yer alıyor. Arka kapılar, diğer S Serisi modellerine göre daha büyük; ayrıca C sütununda sabit bir üçgen pencere de bulunuyor. Yine, C sütunundaki Maybach marka logosu ayrıcalıklı dünyaya vurgu yapıyor. Yeni Mercedes-Maybach S Serisi, elektrikli arka kapılarla da donatılabiliyor.

Yeni Mercedes-Maybach S Serisi, çift renk uygulamasıyla daha da özel bir görünüm kazanıyor. İsteğe bağlı donanımlar arasında yer alan iki rengi birbirinden ayıran çok özel bir çizgi bulunuyor ve bu çizgi, en yüksek kalite standartlarına göre elle uygulanıyor. Sunulan bir diğer bir donanım ise, DIGITAL LIGHT far teknolojisi. DIGITAL LIGHT, her farda 1,3 milyon mikro ayna yardımıyla ışığı kıran ve yönlendiren son derece parlak üç LED’li bir ışık modülüne sahip.

Yeni Mercedes-Maybach S Serisi’nin iç mekanı Mercedes-Benz S Serisi’nin tamamen yenilenmiş iç mekan tasarımına dayanıyor. Gösterge paneli, orta konsol ve kol dayama, “havada süzülüyor” hissi veren bir görünüm sunuyor. Beş adede kadar ekran sunulabilen Yeni Mercedes-Maybach S Serisi’nde yüksek teknolojili bir kumanda merkezi olarak görev alan 12,8 inçlik OLED merkezi medya ekranı standart donanım olarak sunuluyor. Trafikteki diğer paydaşların görselini üç boyutlu olarak canlandıran, belirgin derinlik ve gölge efektiyle dikkat çeken 12,3 inçlik 3 boyutlu dijital gösterge ekranı da başka bir ayrıcalık olarak sunuluyor.

Mercedes-Maybach S Serisi

Mercedes-Maybach S Serisi

Mercedes-Maybach S Serisi

Mercedes-Maybach S Serisi

Mercedes-Maybach S Serisi

Mercedes-Maybach S Serisi

Mercedes-Maybach S Serisi

Mercedes-Maybach S Serisi