Mercedes-Benz Türkiye Kurumsal İletişim'de bayrak değişimi otostil Dergi

Mercedes-Benz Türkiye, kurumsal iletişim kadın işidir diyor

Mercedes-Benz Türkiye, kurumsal iletişim kadın işidir diyor

Uzun yıllardır kurumsal iletişim departmanında kadın ağırlıklı bir ekiple çalışan ve son derece başarılı işlere imza atan Mercedes-Benz Türkiye ‘de Kurumsal İletişim’in başındaki kişi olan sektörün sevilen ismi Ezgi Yıldız Kefeli görevini Miray Kutlu Demirel’e devretti.

2011 yılında Mercedes-Benz Türk’te Bayi Yönetimi departmanında göreve başlayan Miray Kutlu, Bayi Ağı Geliştirme departmanı içinde farklı alanlarda görev aldıktan sonra 2019 yılında aynı birime Grup Müdürü olarak atanmıştı. Miray Kutlu, Avusturya Lisesi ve Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu, evli, bir çocuk annesi, İngilizce ve Almanca biliyor.

Ocak 2020’de yeni görevine atanan Ezgi Yıldız Kefeli, Mercedes-Benz Otomobil ve Hafif Ticari araçlar operasyonlarını sürdüren, Mercedes-Benz Otomotiv A.Ş’de Bayi Ağı Yönetimi Müdürü olarak kariyerine devam edecek. 2006 yılından bu yana Mercedes’in dünya ve Türkiye operasyonlarında farklı birimlerde çeşitli kademelerde görev alan Kefeli, son 3 yıldır Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu.

Her iki isme de yeni görevlerinde başarılar diliyoruz…