Mercedes yeni AMG A35 ile ilgili teaser yayınladı otostil dergi Mercedes AMG A35

Mercedes yeni hot hatch modeli AMG A35 ile ilgili teaser yayınladı

Mercedes yeni hot hatch modeli AMG A35 ile ilgili teaser yayınladı

Mercedes, Ekim ayında tanıtılacak olan yeni hot hatch modeli Mercedes AMG A35 ile ilgili teaser görüntüleri yayınladı.

Mercedes-Benz’in A-Serisi sedan ve hatchback modelleri ortaya çıkmıştı zaten. Şimdi ise Mercedes başka bir A-Serisi varyantı ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Ekim ayında Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak olan bu yeni hot hatch modelinin yayınlanan teaser görüntüleri, otomobil ile ilgili heyecanı artırmaya devam ediyor.

Yeni nesil kompakt otomobilleri için AMG, iki seviyede performans sunmayı planlıyor. 45 Serisi’nin bazı değişikliklerle sunulması beklenirken, 35 Serisi ise yepyeni bir seri olarak karşımıza çıkacak. A35 hatch, yeni 35 serisinin ilk üyesi olacak.

35 Serisi otomobillerinin 2 litrelik turbo şarjlı ve 300 beygir gücündeki bir motorla gelmesi bekleniyor. Dört tekerlekten çekişli olacak bu otomobilin, düşük devirlerde takviye güç oluşturmak için elektrikli bir kompresör kullanması da beklenen özellikler arasında yer alıyor.

Yayınlanan teaser görüntüleri bize otomobilin nasıl gözükeceği konusunda ipuçları verirken, otomobilin tanıtımına az bir zaman kala heyecanı da artırıyor.

Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak

Bu merak uyandıran hot hatch ile ilgili diğer detayları için 2 Ekim’de Paris Otomobil Fuarı’nda gerçekleşecek tanıtıma kadar beklememiz gerekiyor.

Mercedes AMG A35 – teaser görüntüsü

Mercedes AMG A35