Satın alınamaz denilen biblonun fiyatı 1 Milyon pound | OTOSTİL

Satın alınamaz denilen biblonun fiyatı 1 Milyon pound

Satın alınamaz denilen biblonun fiyatı 1 Milyon pound

1 Milyon Pound satış fiyatına sahip olan BP23 modeli için McLaren biblo hazırlatmış. Özel olarak hazırlanan bu biblo için firma, parayla satın alınamayacak bir ürün olarak lanse ediyor. Fakat bir detay dışında! 106 adet üretilen biblo, McLaren BP23 modelini satın alan müşterilerine hediye ediliyor. Özetle bu bibloya sahip olmak istiyorsanız, 106 kişinin arasına gimeniz ve 1 Milyon Pound’u gözden çıkartmanız gerekiyor.

McLaren BP23 modeli özellikleri

McLaren, BP23 isimli süper otomobilinde F1 otomobillerindeki tasarımın devamı niteliğinde bir tasarıma yer veriyor. Bu zamana kadar üretilmiş en hızlı seri üretim McLaren modeli olan BP23 modeli, 391 km/s maksimum sürate ulaşabiliyor. Hız konusundaki başarısına aerodinamik tasarımının büyük etkisi olan modelin, 0-100 km/s ivlemelenmesini P1 modelinden (P1 modeli 0-100 km/s hızlanmasını 2.8 saniyede tamamlıyordu) daha hızlı tamamlayabilmesi bekleniyor.

McLaren F1 modelinden sonra gelmiş olan P1 süper otomobilinin devamı niteliğinde olan BP23 modeli hibrit motor seçeneğine de sahip olacak. 2019’da müşteriler ile buluşacak olan otomobilin, toplamda 902 beygir güç üreten P1’den daha da güçlü olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

1 Milyon Pound’luk biblo

http://www.otostil.com/category/yenilikler