Marketten araba da alabileceksiniz | OTOSTİL

Marketten araba da alabileceksiniz

Marketten araba da alabileceksiniz

Dünyanın en büyük zincir mağazalarından Wal-Mart, 1 Nisan’dan itibaren araç satışına başlayacak. İlk etapta 25 mağazada bu hizmeti verecek olan markanın hedefi ise bu hizmeti tüm ABD’ye yaymak.

Devasa alanlarıyla farklı ürün gruplarına yönelik hizmet veren Wal-Mart ülkemizde olmasa da ABD’de çok yaygın ve popüler bir zincir mağazacılık şirketi. Kıyafetten yiyeceğe kadar ekonomik ürünleriyle dikkat çeken şirket şimdi ise bambaşka bir kulvara, oto satış işine giriyor.

CarSaver isimli şirketle ortaklığa giden Wal-Mart, şimdilik Houston, Dallas, Phoenix ve Oklahoma’daki 25 mağazasında bu hizmeti verecek.

1 Nisan’da başlayacak olan araba satışında da yine rekabetçi fiyatlarla tüketicileri kendisine çekmeye çalışacak olan Wal-Mart mağazalarında CarSaver altyapısındaki yeni, ikinci el veya garantili ikinci el oto satışları yapılacak. Araçlar Wal-Mart bayilerinde tutulmayacak ancak bilgisayar ekranından gösterilecek ve tüketicinin talebi doğrultusunda hemen kendisine aracı görmesi için randevu verilecek.