Lexus İstanbul Auto Show'a geleceği getiriyor | OTOSTİL

Lexus İstanbul Auto Show’a geleceği getiriyor

Lexus İstanbul Auto Show’a geleceği getiriyor

Lexus, İstanbul Autoshow’da “Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu” filmi için tasarlanan SKYJET Uzay Aracını sergileyecek. 

Firma ayrıca 2017 İstanbul Autoshow Fuarı’nda Lexus’un yeni hibrit modelleri de otomobil tutkunlarıyla buluşacak. Ziyaretçiler fuarda, premium SUV modelinin hibrit versiyonu RX450h, crossover modelinin hibrit versiyonu NX300h, sportif sedan modelinin hibrit versiyonu GS300h’yi inceleme şansı elde ederlerken markanın her modelinin hibrit versiyonuna ulaşmak mümkün olacak.

Lexus’un yeni yıldızı: CT 200h

Dünyanın ilk kompakt lüks hibrit otomobili olan CT 200h, İstanbul Autoshow Fuarı’yla birlikte Türkiye pazarına giriş yapacak. Lexus markasının lüksünü, gelişmiş hibrit teknolojisiyle buluşturan CT 200h, hem tasarımıyla hem de sürüş özellikleriyle öne çıkacak.

Premium ve yüksek konfora sahip otomobiller üreten Lexus, İstanbul Autoshow Fuarı’nda “F Performance” ürün gamından da modeller sergileyecek. Lexus’un fuarda sergileyeceği “F Performance” modelleri ise, RC F ve GS F olacak. Her iki otomobil de, 477 HP güç üreten 5.0 litre V8 motora sahipler. Lexus’un yüksek performanslı ruhunu taşıyan bu otomobillere ilham olan yarış otomobili RC F GT3 de fuarda sergilenecek.

Lexus’un yeni modelleri, İstanbul Autoshow’da 12. Salon’daki Omotenashi misafirperverliğini ve Takumi işçiliğini yansıtan yeni standında yerini alacak.