Kiralık Mercedes modelleri Mercedes fiyatları otostil dergisi

İstediğin Mercedes kapına kadar gelecek 1 ay kullanacaksın

İstediğin Mercedes kapına kadar gelecek 1 ay kullanacaksın

Mercedes yeni bir uygulama başlattı ve beğendiğiniz aracı kapınıza kadar getirerek kullanmanızı sağladı. Kiralık Mercedes modellerinde ise sınır yok.

Şimdilik Amerika’da başlayan uygulama ile aylık 1095 ve 2995 dolar arasında değişen ücretlerle kapınıza kadar deposu tam dolu Mercedes aracınız getiriliyor ve siz de onu 1 ay boyunca kullanıyorsunuz.

İsteyene C Serisi isteyene AMG GT

Bu programın en önemli özelliği tüm araçların seçilebilir olması. Elbette seçilecek araca göre ücret değişiyor ancak tüketicilere isterlerse C Serisi de AMG GT modeli de tahsis edilebiliyor.

ncak şimdilik bu program kısıtlı bir alanda test ediliyor. Eğer talep gelirse o zaman uygulamanın yaygınlaştırılması ön görülüyor. Üstelik bu kullanım süresi boyunca tüketicilere herhangi bir kullanım km sınırı da koyulmuyor.

Bunun için tüm yapılması gereken Mercedes’in aplikasyonu indirmek, geçerli bir ehliyete sahip olmak ve kredi notunuzun iyi olması. Ücretlere tüm veriler ve sigorta primleri de dahil olduğu için firma size sürpriz ödemeler de çıkartmıyor.