Kia Peter Pan Kia Peter Returns Boundless for All otostil

Kia Herkes için Sınırsız demeye Peter Pan ile başladı

Kia Herkes için Sınırsız demeye Peter Pan ile başladı

Peter Pan’in sevilen klasik hikayesine fütüristik bir yaklaşım getiren Kia, “Peter Returns” (Peter Geri Dönüyor) adlı yeni reklam filmini tanıttı. Kia Peter Pan

Kia’nın “Boundless for All” (Herkes için Sınırsız) vizyonunun bir parçasını oluşturan reklam kampanyası ile mobilitenin fırsatlarının sınırsız olduğuna ve herkesin teknolojik ilerlemeden faydalanmayı hak ettiğine vurgu yapılıyor.

Peter Returns (Peter Geri Dönüyor)

Kia’nın dijital reklam kampanyası için çekilen “Peter Geri Dönüyor” adındaki üç dakikalık kısa film, klasik çocuk masalına yeniden hayat veriyor ve Peter Pan’in Kaptan Hook’la devam eden çatışmasını yenilikçi bir şekilde sunuyor.

Herkese göre teknoloji

Güvenilir arkadaşları Wendy ve Tinker Bell’in eşlik ettiği Peter, şimdiye kadar kötü korsan Hook’un bencilliği nedeniyle teknolojik ilerlemenin meyvelerinden yararlanamayan “Var Olmayan Ülke” sakinlerine, yeni teknolojiler getirme görevini üstleniyor. “Herkes için Sınırsız” vizyonunun bir parçasını oluşturan reklam kampanyası ile Kia, mobilitenin fırsatlarının sınırsız olduğunu ve herkesin teknolojik ilerlemeden faydalanmayı hak ettiğini vurguluyor.

Var olmayan ülkeye yolculuk

Filmin kahramanları, Kaptan Hook’u yenebilmek için “Kia KED – 12” konsept modelinin birçok otonom ve ileri teknoloji özelliklerinden yararlanıyor. “Akıllı Piksel Işığı”, “Otomatik Park Pilotu”, “Sese Odaklanma”, “Akıllı Ajan” ve daha birçok teknolojiyi sunan Kia ile kahramanlar, “Var Olmayan Ülke”ye herkesin yararlanabileceği teknolojik yenilikler getirmeyi başarıyor.

Kia 4. seviye otonoma geçiyor

Geleceğin önde gelen kitlesel mobilite sağlayıcılarından biri olma yolunda hızla ilerleyen Kia, “Akıllı Şehir” otonom araç testleriyle birlikte, 2021 yılından itibaren 4. seviye otonom sürüş teknolojisini piyasaya sunmayı planlıyor.

Kia Peter Pan

Kia Peter Pan

Kia Peter Pan