Hyundai müşteri desteği konunda üçüncü oldu Hyundai Türkiye otostil dergi

Hyundai Assan Dünya üçüncüsü oldu

Hyundai Assan Dünya üçüncüsü oldu

Satış ve Satış Sonrası faaliyetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen Hyundai Assan, yine zirveye oynamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Seul-Güney Kore’de düzenlenen “Global Müşteri Deneyimi Yarışması’nda dünya üçüncüsü olarak ülkemize madalya ile dönen Hyundai Assan, iddiasını almış olduğu bu önemli zafer ile pekiştirmiş oldu.

Satış danışmanı kategorisinde üçüncü olarak önemli bir başarı gösteren Hyundai Erk Otomotiv Satış Danışmanı Pınar Bingöl; Türkiye’deki birinciliğin ardından uluslarası arenada da dikkatleri üzerine çekti.

Hyundai müşteri desteği konusunda derece elde etti

Toplam 64 ülkeden 74 satış danışmanının katılımıyla gerçekleştirilen yarışmada ülkemizi temsil eden Pınar Bingöl; mülakat, yazılı sınav ve rol canlandırma olmak üzere üç bölümden oluşan yarışmada hünerlerini gösterdi.

Genel klasmanda dünya üçüncüsü olarak öne çıkan temsilcimiz, para ödülü, plaket ve madalya ile ödüllendirildi. Bu sonuçla, Hyundai Assan satış kategorisi genel klasmanda ilk defa uluslararası bir başarı elde etmiş oldu.

Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, bu önemli başarıyla ilgili olarak, “Markamızın müşteri memnuniyeti konusunda uzun yıllardır yapmış olduğu özverili çalışmalar ve müşteri deneyimine verdiği önem, artık meyvelerini vermeye başladı.

İlerleyen dönemlerde, tüm bayi teşkilatımızdaki arkadaşlarımızın benzer başarılara imza atacaklarından eminim. Çünkü, Hyundai markası olarak en çok satan değil en çok sevilen marka olmayı arzuluyoruz. Ülkemizi yurt dışında gururla temsil eden Pınar Bingöl’ü de üstün başarısından dolayı tebrik ediyorum” dedi.