Honda Türkiye değişiklik Serdar Akman kimdir otostil dergisi

Honda Türkiye’de yeni dönem atamaları gerçekleşti

Honda Türkiye’de yeni dönem atamaları gerçekleşti

Honda Türkiye’de önemli değişiklikler oldu. Kim hangi göreve getirildi. Honda Türkiye değişiklik leri kimleri kapsadı?

Honda Türkiye’de bir dizi görev değişikliği oldu. Konu ile ilgili Honda Türkiye’den de bir bilgilendirme maili geldi. İşte o mail:

Honda Türkiye tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, 01.04.2017 tarihinden bu yana Honda Türkiye Otomobil ve Motosiklet Satış Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Bülent Kılıçer yeni organizasyonel yapıda Otomobil ve Motosikletten Sorumlu Satış, Pazarlama ve Planlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.

Honda Türkiye değişiklik leri kimleri kapsadı?

01.07.2016 tarihinden bu yana Honda Türkiye Otomobil Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüten Serdar Akman, yeni görevinde Otomobil ve Motosiklet Satış Müdürlüğü’ne atanırken, Kurumsal İletişim ve Bayi Geliştirme bölümleri de kendisine bağlandı. 01.04.2016 tarihinden bu yana Honda Türkiye Müşteri İlişkileri ve Kişisel Gelişim Müdürlüğü görevini yürüten Baybars Aroma da Otomobil ve Motosikletten Sorumlu Pazarlama Müdürü oldu.

01.04.2016 tarihinden bu yana Honda Türkiye Otomobil Pazarlama Departmanı Basın ve Halkla İlişkiler Şefi olarak görev yapan Koray Tüzmen de bu süreçte Kurumsal İletişim Şefliği görevini sürdürecek. Yeni görevler 1 Nisan 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak.

otostil olarak Honda Türkiye ekibine yeni görevlerinde başarılar diliyoruz…

Serdar Akman

Koray Tüzmen