Honda Gold Wing 2018 Honda fiyatları Otomobil Dergisi otostil

Honda Gold Wing en lüks haliyle fuardan sonra yollarda olacak

Honda Gold Wing en lüks haliyle fuardan sonra yollarda olacak

Honda Motobike 2018 Fuarı ile birlikte Türkiye’de satışına başlayacağı yeni amiral gemisi modeli Honda Gold Wing 2018 ’i düzenlediği özel bir gecede potansiyel müşterileri ile buluşturdu.

1975 yılında 1000 cc’lik mütevazi bir makine olarak piyasaya sunulmasından bu yana Honda’nın amiral gemisi olan Gold Wing, aynı zamanda lüks, kalite ve konfor bakımından da kalıcı ve rakipsiz bir şöhrete sahip oldu. Baştan aşağı yenilenen Gold Wing, daha agresif, daha kompakt bir motosiklet haline geldi. Gold Wing, çift salıncaklı ön süspansiyon ve 7 ileri DCT otomatik şanzıman gibi özelliklerle motosiklet sektörünün dünyadaki ilklerini temsil etmeye devam ediyor.

Ortak bir motor ve şasi platformunu paylaşmak üzere, yeni GL1800 Gold Wing ve GL1800 Gold Wing Bagger, hem manuel hem de DCT’li (Çift Kavramalı Şanzıman) şanzıman seçenekleri ile Motobike 2018 Fuarı ile birlikte satışa sunulacak. GL1800 Gold Wing manuel şanzımanlı versiyonda sadece mavi renk ile DCT şanzımanlı versiyonda ise kırmızı seçeneği ile tercih edilebilecek. GL1800 Gold Wing Bagger’da ise DCT şanzımana sahip versiyonda gümüş renk, manuel şanzımana sahip modele ise kırmızı renk ile tercih edilebilecek.

Honda Gold Wing 2018