Goodyear'dan 4 lastik al 150 TL yakıt kazan | OTOSTİL

Goodyear’dan 4 lastik al 150 TL yakıt kazan

Goodyear’dan 4 lastik al 150 TL yakıt kazan

Goodyear yetkili bayilerinden, 4 adet Goodyear marka 16 jant ve üzeri binek veya 4×4, dört mevsim veya yaz lastiği alanlar, Opet’teki akaryakıt alımlarında değeri 150 TL’ye varan ‘Yakıt Kart’ kazanacak.

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, tüketicileri için çok avantajlı bir kampanyada Opet ile bir araya geliyor.14 Nisan’da başlayıp 30 Haziran 2017’ye kadar geçerli olan kampanya kapsamında, Goodyear yetkili bayilerinden 4 adet Goodyear marka 16 jant ve üzeri binek veya 4×4, dört mevsim veya yaz lastiği alanlara, Opet’ten akaryakıt alımlarında kullanılabilecekleri 150 TL’ye varan ‘Yakıt Kart’ hediye edilecek.

Her tüketicinin bir kez faydalanabileceği kampanyada; 16 inç lastikler için 50-TL, 17 inç ve üzeri lastikler için ise 150-TL değerinde Opet Yakıt Kart hediye edilecek.

Kış lastiği uygulamasının 1 Nisan tarihiyle sona erdiğini ve sürücülerin araçlarına yaz lastiklerini takmaları gerektiğini hatırlatan Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu, “Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunmaya devam edeceğiz” dedi. Sarıoğlu, Goodyear’ın yeni kampanyasında, akaryakıt sektöründe müşteri memnuniyetinin lideri Opet ile tüketicileri bir araya getirmekten mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.