Citroen SpaceTourer için arazide durmak yok | OTOSTİL

Citroen SpaceTourer için arazide durmak yok

Citroen SpaceTourer için arazide durmak yok

Citroen, 4 çeker binek van konsepti SpaceTourer 4×4 Ë Concept’i 7 Mart’ta kapılarını açacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtacak. 4 çeker sistemleri üreticisi Dangel tarafından geliştirilen 4×4 sistemi, kar zinciri takılı lastikleri ve özel gövde kaplamasıyla SpaceTourer 4×4 Ë Concept, bagaj kapağından bağımsız açılan arka camıyla da fark yaratıyor.

Citroen’in yakın bir dönemde Türkiye pazarında da lanse etmeye hazırlandığı modern VIP Binek Van SpaceTourer, 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’nda farklı bir yönünü daha, Citroen SpaceTourer 4×4 Ë Concept ile göstermeye hazırlanıyor.

Seri üretim modelin güçlü yanlarını 4 çeker sistemleri üreticisi Dangel tarafından geliştirilmiş 4×4 sistemiyle destekleyen SpaceTourer 4×4 Ë Concept, her türlü zeminde tasarım, mutluluk ve öncü teknoloji tutkunları için muhteşem bir yol arkadaşı olacak. SpaceTourer 4×4 Ë Concept’in şık tasarımında, “Ë” adındaki ürün ve aksesuar koleksiyonunda yer alan renk ve stilleri kullanılmış.

Concept, 4,60 metrelik toplam uzunluğa sahip, XS olarak adlandırılan kısa dingil mesafeli kompakt ve dinamik versiyon üzerinden geliştirildi. Segmentinde 9 kişilik oturma kapasitesini bu boyutlarda sunarak bir ilki gerçekleştiren bu gövde seçeneği, ayrıca 1.90 metrelik yüksekliğiyle avantajlı bir hacim sunuyor. SpaceTourer 4×4 Ë Concept’te ise, kol dayamalarına sahip bağımsız arka koltuk kullanımlarına gidilerek 2+2 kişilik bir oturma düzeni sergileniyor.

BlueHDi 150 S&S dizel motora sahip olan konsept araçta 6 ileri manuel şanzıman kullanılıyor. Dangel markasının geliştirdiği altyapı, Fransa’da istek üzerine diğer modellere de uygulanabiliyor.

Citroen_SpaceTourer4x4__5_ Citroen_SpaceTourer4x4__