Cenevre Otomobil Fuarı 2018 Toyota Supra otostil dergisi

Toyota Supra’nın görüntüleri Cenevre’den önce sızdırıldı

Toyota Supra’nın görüntüleri Cenevre’den önce sızdırıldı

Yeni Toyota Supra’nın görüntüleri Cenevre’den önce bir Japon dergisine sızdırıldı! Cenevre Otomobil Fuarı 2018 Toyota Supra

Yazı İrem Ararat

Bugün uzun zamandır beklenen Toyota Supra için bir ön gösterim görebilmeyi başardık. Bunu Toyota Supra’nın görsellerinin Japon dergilerine konu olmasıyla yaşadık. Otomobil, önümüzdeki ay Cenevre Otomobil Fuarı’nda yer alacak. Bunun üretim versiyonu ya da sadece bir görüntü olup olmadığını halen tam olarak bilmiyoruz. Ancak bildiğimiz konuların başında Toyota Supra görüntülerinin Cenevre Otomobil Fuarı öncesinde basına sızmış olduğu.

Cenevre Otomobil Fuarı 2018 Toyota Supra

Beklendiği gibi, otomobil Toyota FT-1 konseptiyle büyük ölçüde benzerlik gösteriyor. Toyota Supra’nın fuardaki gösterimini merakla bekliyoruz ancak bu görüntüler bile şimdiden heyecanlanmamız açısından çok büyük bir rol oynadı.

Motor seçeneği ne olacak?

Motor kaputunun altında nasıl bir ünitenin görev yapacağı en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Bu yönde gelen bilgiler arasında motor kaputunun altında 335 beygir güç üreten bir ünitenin yatacağı iddialı ediliyor. Motorun 6 silindirli bir ünite olması da beklenen detaylar arasında.

BMW ile birlikte geliştiriliyor

Bu arada en önemli gelişmelerden birisi de Yeni BMW Z4 hakkında da bu araçta önemli ipuçlarının verilmesi. BMW ile birlikte geliştirilen Toyota Supra’nın bir çok özelliği BMW versiyonunda da yer alacak. BMW kaputunun altında da Toyota motorunun yer alacağı elde ettiğimiz bilgiler arasında yer alıyor.

Cenevre Otomobil Fuarı 2018 Toyota Supra

Cenevre Otomobil Fuarı 2018 Toyota Supra