Bu Fiat Egea'nın içi dışı bir | OTOSTİL

Bu Fiat Egea’nın içi dışı bir

Bu Fiat Egea’nın içi dışı bir

19. Ulusal Kalite Günleri etkinliği kapsamında Tofaş, YTÜ Beşiktaş, Oditoryum Salonu’nda düzenlenen “Zirvedekiler” isimli etkinlikte bir adet kesit Fiat Egea aracın teslimatını gerçekleştirdi.

Tofaş, yeni teknolojilere hakim insan gücünün yetiştirilmesine destek olmak amacıyla hayata geçirdiği “Mesleki Eğitime Destek Programı” kapsamında 15’i kesit, 56 adet Fiat Egea model aracı, 43 üniversite ve 13 meslek lisesine hibe etmeyi sürdürüyor. Proje kapsamında bu kez de Yıldız Teknik Üniversitesi’nde (YTÜ) teslimat gerçekleştiren Tofaş yetkilileri, üniversitenin Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen 19. Ulusal Kalite Günleri’nde öğrencilerle buluştu. Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç bir adet kesit Egea aracı, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’e teslim etti.

19. Ulusal Kalite Günleri etkinliği kapsamındaki “Zirvedekiler” isimli etkinlikte öğrencilerle buluşan Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç gençlerin Tofaş ve Fiat hakkındaki sorularını cevaplandırırken kişisel kariyer yolu hakkında da bilgi verdi. Etkinliğe katılan öğrenciler, ayrıca Tofaş’ın Ar-Ge alanında sürdürmekte olduğu çalışmalar ve Fiat Egea model ailesinin başarı hikayesi ile ilgili de bilgi sahibi oldu.