BMW X4 ne zaman gelecek BMW X4 fiyatları otostil dergisi

Yeni BMW X4 600 bin TL’ye Temmuz’da geliyor

Yeni BMW X4 600 bin TL’ye Temmuz’da geliyor

Yeni BMW X4 pek çok ülkede satışa çıktı. BMW X4 ne zaman gelecek sorusunun da cevabı belli oldu. BMW X4 ne kadar olacak sorusu da yanıtlandı.

Bugün Amerika’da lansmanı ve ilk sürüşleri yapılan Yeni BMW X4 Temmuz ayında yine 2.0 litrelik motorlarla gelecek. Aracın adı aynı kalsa da yeni nesilde değişmeyen noktası kalmamış.

Aracın toplam uzunluğu bir önceki modele göre 81 mm artarken genişlik de 37 mm fazlalaşmış. Yerini aldığı modele göre dingil mesafesi 54 mm uzayan X4 bu sayede arka koltuklarda daha fazla diz mesafesi sunar hale gelmiş.

Aracın iç mekanında ise 12 inçlik yeni gösterge paneli ilk anda fark ediliyor. Farklı modları bulunan bu göstergeleri BMW diğer modellerinde de kullanıyordu. Ayrıca direksiyon simidi de değişimden nasibini almış. 3 bölgeli otomatik klima, kapı içlerinde 1 litrelik eşya gözleri, vites önünde 2 bardak alabilen göz gibi yenilikler öncü modelle olan farklılıklar.

Kaç motoru var?

3 benzinli ve 3 dizel motorla şu anda Almanya başta olmak üzere pek çok ülkede satışa sunulan Yeni BMW X4’de 184 HP’den başlayan güç 326 HP’ye kadar uzanıyor. M logosuna sahip X4 M40d ise sahip olduğu gövde kiti ile diğer modellerden kolayca ayrılıyor.

Kaç para olacak?

BMW X4 şu anda ülkemizde 2.0 litrelik motor ve M Sport paketi ile 560 bin TL’den alınabiliyor. Yeni modelin fiyatı ise güncel araçtan yüzde 10 daha yüksek olacak ve 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla alınabilecek.

Yeni BMW X4

Yeni BMW X4

Yeni BMW X4

Yeni BMW X4