BMW May Fest ve MINI May Fest devam ediyor. Uygun faiz, sabit Euro

BMW May Fest ve MINI May Fest son hız devam ediyor

BMW May Fest ve MINI May Fest son hız devam ediyor

Borusan Otomotiv tarafından düzenlenen BMW May Fest ve MINI May Fest devam ediyor. Borusan Otomotiv’de Haziran ayında da festival devam ediyor. Sabit kur, 12 ay vadeye yüzde 0 ve 24 ay vadeye yüzde 0,69’dan başlayan faiz avantajları sunuluyor.

Borusan Otomotiv tarafından düzenlenen BMW May Fest ve MINI May Fest devam ediyor. Faiz indirimi yapılırken bunun yanında BMW marka otomobiller için 1€= 3,80 TL, MINI marka otomobiller için 1€= 3,55 TL sabit kur imkanı da sunuluyor.

BMW May Fest’e özel sınırlı sayıda sunulan, yüksek donanım seviyesine sahip BMW 1 Serisi, 3 Serisi ve X1 Grey Edition modelleri için özel fiyatlar ve cazip kredi koşulları dikkat çekiyor.  BMW 1 Serisi 124.800 TL’den başlayan fiyat ve 12 ay vadeye kadar yüzde 0’dan başlayan faiz oranı, BMW 3 Serisi 197.700 TL’den başlayan fiyat ve 12 ay vadeye kadar yüzde 0’dan başlayan faiz oranı ve BMW X1 ise 203.800 TL’den başlayan fiyat ve 24 ay vadeye kadar yüzde 0,69’dan başlayan faiz oranı ile satışa sunuluyor.

Bu modellere ek olarak BMW 4 Serisi’nde 24 ay vadeye kadar yüzde 0,69, Yeni BMW 5 Serisi’nde ise 24 ay vadeye kadar yüzde 0,79’dan başlayan faiz oranları da var. MINI marka otomobillere 1.717 TL aylık ödeme ve 36 ay vadeye kadar yüzde 0,99 faiz oranı ile sahip olunmakta. Bu kampanyaya alternatif olarak takas desteği ve her iki fırsata ek olarak +1 yıl güvence paketi verilmekte.

BMW Premium Selection ve MINI onaylı kullanılmış otomobillerde 40.000 TL, 12 ay vade ve yüzde 0 ’dan başlayan faiz avantajı bulunmakta. 24 ay vadeye kadar yüzde 0,69’dan başlayan faiz oranı ile Jaguar marka otomobillere, yüzde 0,89 faiz oranı ile Land Rover Discovery Sport ve Range Rover Evoque modellerine sahip olma avantajı da sunuluyor.

Borusan Otomotiv Premium Kiralama’dan BMW, MINI ve Jaguar kiralamak isteyenler için ise satış bedelinin yüzde 22’sinden başlayan fiyatlarla ve yüzde 0 faizli kredi oranı avantajı ile kiralama imkanı sunulmaktadır.

Satış rakamlarını yükseltme konusunda kararlı alan Borusan Otomotiv’in yaptığı bu kampanya tüm detaylarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle uygun faiz avantajı tüketicilerin hoşuna gidecek gibi görünüyor…