Araç kaplamada altın renk favori

Aracını böyle kaplatıyorsan nazarı göze alacaksın

Aracını böyle kaplatıyorsan nazarı göze alacaksın

Bir otomobili aldınız ancak bir süre sonra rengi size hitap etmemeye başladı. Ne yapacaksınız? Eğer araçların sıfır ve ikinci el değerleri arasında bu kadar uçurum olmasa elbette değiştirmeyi tercih ederdiniz. Ancak bunu yapamıyorsanız o zaman araç kaplamayla bu sorunu ortadan kaldırıp aracınıza yeni bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı pek çok renk seçeneği olan araç kaplamalarda fiyatlar da çok değişken, yapılan işin kalitesi de. Tıpkı 10 yıl önce cam filmlerinde olduğu gibi araç kaplamada da standardizasyon olmadığı için yapılan işlemlerden sonra pişman olmanız da olası. Bu nedenle işlemi işinin ehli bir yerde yaptırmak önemli. Bazı firmalar bu işlemlere garanti bile veremediği için daha fazla ücret vermekten kaçınmamak en doğrusu olacaktır.

Geçtiğimiz yıl mat renkli kaplamalar tercih edilirken bu yılın popüler uygulaması araçları altın rengine döndürmek. Hangi sınıftan ve hangi markadan olursa olsun yollarda altın renge döndürülmüş bir otomobil bulmak hiç de zor değil. Son dönemde bu kaplama işi tüm dünyada öylesine fazla tercih edilir hale geldi ki Oscar Ödüllü oyuncu Jamie Foxx bile Bugatti Veyron aracını siyah-mavi renkten altın renge dönüştürmüş ve bunu instagram hesabından paylaşmış.

Bu işlemler için ortalama 1000 TL’den başlayan bedel talep edilirken işlem merkezine göre 5000 TL’ye kadar bedel isteniyor.