Yeni Opel Combo kaç para olacak açıklıyoruz!

Opel’in PSA Grubu’na geçmesiyle Doblo altyapısını kullanmayı bırakarak PSA temeli üzerine inşa edilen Yeni Opel Combo’nun kaç paradan satışa sunulacağını açıklıyoruz.

PAYLAŞ
Yeni Opel Combo 2018 fiyatı

Yeni Opel Combo 2018 fiyatı belli oldu mu, kaç para olur sorusunun cevabını bulduk.

Yeni Opel Combo kısa bir süre sonra ülkemizde de satışa sunulacak. Aracın Avrupa fiyatları ve hangi motorlarla alınabileceği belli olmaya başladı. Ancak ülkemizde henüz modelle ilgili bilgiler açıklanmadı. Buna karşılık aracın fiyatı biz bulduk.

Yeni Opel Combo, öncü modelde olduğu gibi binek ve ticari versiyonlara sahip olacak. Ayrıca modelin farklı uzunluklarda karoser seçeneği de sunulacak. Modelin binek versiyonun adı ise Combo Life olarak isimlendirilmiş.

İlk neslinde Corsa altyapısını kullanan modelin bir önceki versiyonu Fiat Doblo altyapısı üzerine inşa edilmişti. Yeni gelecek model ise PSA Grubu’nun platformunu kullanıyor.

Hangi motorlarla gelecek?

Bu araçta da motor olarak PSA modellerinden tanıdığımız 1.2 litrelik benzinli ve 1.5 litrelik dizel güç üniteleri görev alacak. Aracın 1.2 litrelik 110 HP güç üreten turbo benzinli binek modeli 120 bin TL’den satışa sunulacak.

Ticari model ise eğer 1.2 litrelik benzinli motor gelirse 100 bin TL’den bayilerde yerini alacak. 1.5 litrelik motor ise 120 bin TL’den başlayan fiyat etiketiyle bayilerde olacak.