Önümüzdeki yıl yollarda olacak Mitsubishi L200’ü yakaladık

2019’da piyasaya sunulması beklenen yeni Mitsubishi Triton, bir diğer adıyla Mitsubishi L200; Avustralya’da test aşamasındayken kamuflajlı olarak objektiflere yakalandı.

PAYLAŞ

2019’da piyasaya sunulması beklenen yeni Mitsubishi L200, bir diğer adıyla Mitsubishi Triton; Avustralya’da test aşamasındayken kamuflajlı olarak objektiflere yakalandı.

Mitsubishi, henüz L200 ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı, fotoğraflara bakarak yenilenmiş pick-up’un ön tarafında bazı değişiklikler olduğunu görebiliyoruz. Bu değişiklikler daha çok Mitsubishi’nin benimsediği yeni tasarım dilini yansıtıyor ve Mitsubishi Eclipse Cross’la benzerlikler taşıyor.

Yeni agresif tampon ve farlar

Yenilenmiş pick-up Mitsubishi Triton / L200, daha ince ışıklar ve şık bir ızgaraya sahip. Ayrıca; yeni agresif tampon ve modifiye edilmiş aydınlatma ekipmanı da gözümüze illk çarpan detaylar arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak araç, makyajlanmadan öncekine oranla daha keskin yan hatlara sahip.

Ancak en büyük değişiklikler aracın iç kısmında olacak gibi gözüküyor. Mevcut Mitsubishi L200’lerin bir kısmı içinde bilgi-eğlence ekranı ile birlikte geliyordu zaten. Bu da mevcut araçların bir kısmının Apple CarPlay ve Android Auto kullanımı destekledikleri anlamına geliyor. Mitsubishi henüz aracın teknik detayları ve yeni özellikleriyle ilgili resmi bir açıklama yapmamış da olsa; gelecek yeni modelin bu özellikleri ve sürüş deneyimini iyileştirecek bazı özellikleri standart olarak taşıması muhtemel gözüküyor.

Yeni Mitsubishi L200