Fiat yenilenen 500X hakkında ipuçları verdi

2019 yılında gelecek olan Fiat 500X ile ilgili yayınlanan teaser görüntüsü, bize yeni 500X hakkında ipuçları veriyor.

PAYLAŞ

2019 yılında gelecek olan Fiat 500X ile ilgili yayınlanan teaser görüntüsü, bize yeni 500X hakkında ipuçları veriyor. Yeni Fiat 500X 2019’da geliyor.

Yenilenen Fiat 500X’in gölgeler arasındaki resmi bize 2019 yılında gelecek otomobille ilgili bazı ipuçları veriyor. Yayınlanan teaser görüntüsü bize, yenilenen Fiat 500X’ten neler beklememiz gerektiğine dair erken bir bakış sunuyor.

Yeni 500X, tasarım açısından Fiat 500 ile büyük benzerlikler taşıyor. Fiat 500’e benzer farlar, sis lambaları ve gündüz LED farları yayınlanan teaser görüntüsünde en çok dikkat çeken ayrıntılar arasında yer alıyor.

Elips şeklini andıran LED ışıklandırmalar, farların bir göz şeklini andırmasını sağlamış. Farları çevreleyen gündüz LED ışıklandırmaları ve revize edilmiş ön tamponun da eliptik bir şekile sahip olduğunu görebiliyoruz.

500X’in daha önce internete sızan kamuflajlı görüntülerinden yola çıkarak, otomobilde sportif olarak revize edilmiş tamponlar, yeni stoplar ve yeni alaşım jant tasarımları olacağını tahmin edebiliyoruz.

Otomobilin içindeki değişimin ise, yeni bir direksiyon simidini, güncellenmiş bir bilgi-eğlence ekranını ve yeni kabin döşemelerini içermesi bekleniyor.

FCA Grup’un Ekim ayında gerçekleştirilecek olan Paris Otomobil Fuarı’na katılmayacağı için, yeni 500X’in resmi olarak ne zaman tanıtılacağı henüz netleşmedi.

Yeni Fiat 500X