Tamamen yenilenen 2019 model yeni Chevrolet Camaro karşınızda

Chevrolet Camaro yenilenen tasarımı, özellikleri ve donanım seviyesi ile tanıtıldı. 2019 yılında satışa sunulacak olan modelde ilginç özellikler mevcut.

PAYLAŞ
yeni Chevrolet Camaro

Yeni Chevrolet Camaro, sportif görünümünü yeniledi. Yenilenen 20 inçlik jantlar, şık LED ön ve arka farlar otomobilin sportif tasarım algısını güçlendiren detaylar arasında yer alıyor.

Yeni Camaro’nun kabininde büyük değişiklikler bulunmuyor. Yeni ambiyans aydınlatmaları ve 2SS, ZL1 gibi üst donanım seviyelerinde standart olarak sunulan geri görüş kamerası gibi yenilikler mevcut. Camaro’larda yeni Cruze modelinde kullanılan Infotainment 3 bilgi eğlence sistemine yer verilmiş.

Yeni Chevrolet Camaro özellikleri

Yeni Chevrolet Camaro standart ve 1LE isimli iki farklı versiyon ile satışa sunulacak. Sportif versiyon olan 1LE modeli standart versiyondaki 2.0 litrelik turbo benzinli motora sahip olacak. 2.0 litrelik motor 280 HP güç ve 400 Nm tork üretebilecek. Ürettiği gücü 6 ileri manuel şanzıman ile tekerleklere aktaracak olan otomobilin süspansiyonları ve ağırlık dağılımıda özel olarak ayarlanmış.

Camaro serilerindeki en büyük yeniliği SS modeli yaşadı. Mekanik olarak güncellenen otomobil, 10 ileri otomatik şanzıman ile geliyor. Manuel almak isteyenler içinde Chevrolet 6 ileri manuel seçeneğini de kullanıcılarına sunuyor. Line Lock isimli özelliğin bulunduğu otomobille artık tek tuşa basarak lastik yakabilirsiniz.

Chevrolet Camaro fiyatı ne kadar?

Yeni Camaro ve 1LE isimli modeller 2018 yılı sonlarında satışa sunulacak. Firma tarafından resmi olarak fiyat açıklanmasada sportif versiyon 1LE modelinin Amerika’da ortalama 40 bin dolar fiyata sahip olmasını bekliyoruz.

Yeni Chevrolet Camaro
Yeni Chevrolet Camaro
Yeni Chevrolet Camaro
Yeni Chevrolet Camaro
Yeni Chevrolet Camaro
Yeni Chevrolet Camaro