Otomobil kullanırken en önemli dostumuz olabilir

31 Mayıs’ta Xiaomi’nin düzenlediği etkinlikle Xiaomi Mi 8, Xiaomi M8 SE, Xiaomi VR, Xiaomi Mi TV 4 ve haberimize konu olan, Türkiye’de de merakla beklenen Xiaomi’nin akıllı bilekliği Mi Band 3 tanıtılmıştı. Xiaomi Mi Band 3, Türkiye’de satışa sunuluyor.

PAYLAŞ

Otomobil kullanırken elimizin sürekli telefonda olmaması için akıllı bileklikler, akıllı saatler çok önemli. Bunlar arasına şarjı tam 20 gün giden Xiaomi Mi Band 3 eklendi.

Otomobil kullanırken elimiz sürekli telefona gidiyor. Bunun kesinlikle yapılmaması gerektiğini ve kazaya davetiye çıkardığını defalarca okumuşsunuzdur. Araç kullanırken arayanın kim olduğunu görmek bizce yeterli olacaktır. Eğer önemli bir telefonsa trafikten ayrılıp gereken görüşmeyi yapmamız hepimizin hayatı için önem taşıyor. Şarji 20 gün giden ve yeni satışa sunulacak Xiaomi Mi Band 3 ile bunu rahatlıkla yapmak mümkün.

Merakla bekleniyor

En çok satan akıllı bileklik ailesinin en yeni modeli Xiaomi Mi Band 3 Türkiye’de ön satışta. 31 Mayıs’ta Xiaomi’nin düzenlediği etkinlikle Xiaomi Mi 8, Xiaomi M8 SE, Xiaomi VR, Xiaomi Mi TV 4 ve haberimize konu olan, Türkiye’de de merakla beklenen Xiaomi’nin akıllı bilekliği Mi Band 3 tanıtılmıştı. Xiaomi Mi Band 3, Türkiye’de satışa sunuluyor. İşte Türkiye’de ön siparişe açılan ve çok kısa sürede satışa sunulacak olan Xiaomi Mi Band 3.

Yazının devamını okumak için TIKLAYIN

Xiaomi Mi Band 3

ANASAYFA