Volkswagen Up! R-Line sportif paketiyle geliyor

Alman otomobil markasının en küçük aile üyesi, şimdi de R-Line sportif tasarım paketiyle yollara çıkmaya hazırlanıyor.

PAYLAŞ

Alman otomobil markasının en küçük aile üyesi, şimdi de R-Line sportif tasarım paketiyle yollara çıkmaya hazırlanıyor. Volkswagen Up! R-Line paketiyle geliyor.

Küçük boyutuyla dikkat çeken Volkswagen Up, sportif R-Line serisini canlandırmak üzere şirket yelpazesinde yer alan en son model olarak karşımıza geliyor. Up, VW’nin esas modelleri ile GTI varyantı arasındaki boşluğu da dolduruyor.

İsteğe bağlı bir paket olarak sunulan Up! R-Line; özel krom sis farları ve eşsiz ön tampon tasarımını, renkli yan eşikler ve siyah tavan ile birleştiriyor. 16 inç parlak jantlarla gelen otomobil, üzerindeki R-Line rozetiyle de dikkat çekiyor. Sportif ve küçük bir otomobil arayanlar için Up! R-Line pazardaki boşluğu doldurabilir.

Meraklıları jant seçeneklerini bir adım daha ileri taşıyarak siyah ya da parlak siyah renk seçenekleri bulunan 17 inçlik jantları da tercih edebilir. Ancak Volkswagen kabin içinde herhangi bir değişiklikten bahsetmiyor ve kabin içiyle ilgili resimleri henüz yayınlamadı.

Up! için bir dizi üç silindirli benzinli motor seçeneği mevcut. Ayrıca benzin sevmeyenler için otomobilin tamamen elektrikli versiyonu e-Up! da bu seçenekler arasında yer alıyor.

R-Line paketinin fiyatı Avrupa’da 1292 dolar seviyesinden başlıyor ve enizaşırı pazarlar için de siparişe açıldı.

Volkswagen Up! R-Line