Yenilenen Toyota Rav4 Hibrit Nisan ayında Türkiye’de

Toyota'nın hibrit modeli Rav4'ün beşinci nesil versiyonu 2019'un ikinci çeyreğinde yollarda olacak.

PAYLAŞ
Toyota RAV4 Hybrid

Öncüsü olduğu SUV segmentinde 2017 ve 2018 yılını “Dünyanın en çok satılan SUV modeli” olarak tamamlayan Toyota RAV4 tamamen yenilendi. Türkiye’de yılın ikinci çeyreğinden itibaren hibrit versiyonu satışa sunulacak olan 5’inci jenerasyon RAV4, karakteristik bir tasarım, daha üst düzey performans, kapasite ve yüksek güvenlik sunuyor.

Toyota RAV4 Hybrid keskin hatlarıyla dikkat çekiyor

Toyota RAV4 Hybrid, daha alçak ağırlık merkezi, artan gövde dayanımı, daha iyi yol tutuş, yüksek konfor, geniş kabin alanı, 580 litre ile sınıfının lideri bagaj kapasitesi ve güçlü tasarımı ile segmentinde standartları yeniden belirliyor.

İlk RAV4’ü 1994 yılında tanıtarak dünya otomotiv pazarını yepyeni bir segmentle tanıştıran Toyota, bugün aynı öncü ruh ile tamamen yeni beşinci jenerasyon RAV4 Hybrid ile sınıfında bir adım öne çıkıyor. Toyota’nın TNGA-K platformunu kullanan ilk SUV modeli olan RAV4 Hybrid; sessizliği, kabinde çok daha fazla konforu ve genişliği ile birlikte ince işçiliğe sahip ayrıntılarıyla da dikkat çekiyor.

Yeni RAV4’ün Türkiye’de satışa sunulacak hibrit versiyonu, kendi kendine şarj eden güç ünitesiyle sınıfında benzersiz bir seçenek olmaya devam ediyor. 222 HP güce sahip yeni 2.5 litre hibrit motor; elektrikli dört çeker AWD-i sistem ile zor şartlarda mükemmel bir performans gösteriyor.

Toyota RAV4 Hybrid Toyota RAV4 Hybrid