Lüks SUV Rolls-Royce Cullinan sonunda geliyor

Uzun bir süredir tanıtılması beklenen lüks SUV modeli Rolls-Royce Cullinan, National Geographic ile yapılan iş birliğinin ardından yıl sonunda tanıtılacak.

PAYLAŞ
Rolls-Royce Cullinan

Uzun bir süredir tanıtılması beklenen lüks SUV modeli Rolls-Royce Cullinan modelinin bütün test aşamalarını tamamladığını ve artık tanıtım öncesi son düzlükte olduğu resmi olarak açıklandı.

Kar kaplı arazilerden çöllere kadar birbirinden farklı arazilerde fotoğrafları yayınlanan otomobil, şimdi de National Geographic ile son bir yolculuğa çıkıyor. 2018 sonunda dünya prömiyerinin gerçekleştirilmesi beklenen model, Kuzey Avrupa, Ortadoğu ve Amerika birleşik devletlerinde gerçekleştirilecek testler için National Geographic ile çalıştı.

Kurucuları Charles Rolls ve Sır Henry Royce’un geçen yüzyıl başlarından itibaren, İskoç güvenilirlik, Londra- Edinburgh etkinliği ve Alplerdeki denemeler gibi kamusal maceralarda ödüller kazandılar. Cullinan markanın ününün korunmasını örnek alarak, Rolls-Royce’un tüm değerlerini ve yeteneklerini bir bütün halinde üstünde topladı.

Son mücadele, 4 Nisan Çarşamba günü İskoçya dağlarında başladı ve National Geographic, Rolls-Royce sosyal medya hesaplarından da yayınlandı. Macera, Avusturya’daki karla kaplı Alp dağlarından, Ortadoğu’daki kurak çöllere ve ABD’deki engebeli arazilere uzanan, çok sayıda zorlu etapla devam ediyor.

Rolls-Royce Cullinan’a ve ekibe, 2012 yılı National Geographic yılın maceracısı ödüllü kaşif ve fotoğrafçı Cory Richardson eşlik ediyor. Richardson, uzak lokasyonlarda ekiple birlikte katıldığı macerayı, her gün güncelleyeceği yayınlarla belgelendirecek.

Rolls-Royce Cullinan
Rolls-Royce Cullinan