Porsche 911 Turbo Cabriolet’i kamuflajsız yakaladık

Porsche yeni modellerin üretim hızını arttırdı. 911 Turbo Cabriolet'i yolda kamuflajsız olarak test edilirken yakaladık.

PAYLAŞ
Porsche 911 Turbo Cabriolet
Porsche 911 Turbo Cabriolet

Porsche 911 Turbo Cabriolet yolda test edilirken görüntülendi.

Yakında tanıtılmasını beklediğimiz 911 Turbo Cabriolet, normal versiyonu ile benzer bir ön tasarıma sahip. 911 Turbo ile aynı tamponun kullanıldığı otomobil, test esnasında maalesefki üstü kapalı olarak görüntülendi.

Ön tarafta bulunan LED farlar ve 3 hava kanalı bulunan ön tampon, otomobilin dikkat çeken detayları arasında yer alıyor. Arka tarafında ise büyük çift çıkışlı egzozlar ve aktif rüzgarlığın etkileyici olduğunu söyleyebiliriz.

Otomobilin teknik bilgileri ile ilgili henüz bir detay paylaşılmadı o yüzden bu konuda bir bilgi veremiyoruz. Fakat güncel 911 Turbo versiyonundan 50 HP daha güçlü bir motorun yer alacağını tahmin ediyoruz.

Porsche 911 Turbo Cabriolet ön konsolu farklı olabilir

911 Turbo Cabriolet modelinde standart 911 modelinden farklı olarak mekanik göstergelerin olacağını düşünüyoruz. Ayrıca multimedya sisteminde de değişiklikler olabilir. Fakat otomobilin iç mekanı ile iligili bir fotoğraf elde edemediğimiz için bu konuda net bir bilgi veremiyoruz.

Porsche 911 Turbo Cabriolet
Porsche 911 Turbo Cabriolet
Porsche 911 Turbo Cabriolet
Porsche 911 Turbo Cabriolet