Peugeot 508’den esinlenip modaya da el attı

Peugeot, Alcantara detaylara sahip sekiz adet çanta ve deri üründen oluşan aksesuar koleksiyon serisi satışa sunuyor.

PAYLAŞ

Peugeot, Alcantara detaylara sahip sekiz adet çanta ve deri üründen oluşan aksesuar koleksiyon serisi satışa sunuyor. Peugeot Alcantara çanta serisi lanse edildi.

Peugeot Design Lab tarafından geliştirilen tasarımlar, Yeni Peugeot 508’in iç mekan tasarımından esinleniyor. Zarif tasarımı kadar fonksiyonel kullanım özellikleriyle de dikkat çeken bu aksesuarlar, gezginleri memnun edecek gibi gözüküyor. Peugeot Lifestyle ürün gamına dahil olan yeni çanta koleksiyonu, online mağazada satışa sunuldu.

Peugeot, sekiz adet çanta ve deri ürün modelinden oluşan tamamen yeni bir koleksiyon satışa sunuyor. Koleksiyonda farklı kullanım amacına yönelik farklı boyda ürünler yer alıyor. Trolley tipi tekerlekli seyahat çantası özellikle uçaklı yolculuklarda hayatı kolaylaştırıyor. El tipi hafta sonu çantası ile küçük temizlik ve bakım çantası ise, çok sayıda bölmeden oluşan kullanışlı yapısıyla daha çok uzun soluklu yolculukları hedefliyor. Son derece ince ve trolley tipi evrak çantaları 17 inçlik dizüstü bilgisayarlara uygun boyutu ile iş gezileri için ideal bir yapı sunarken; cüzdan, kartvizitlik ve anahtarlık ise aksesuarlarıyla kullanıcının günlük yaşantısına zarif bir dokunuş kazandırıyor.

Peugeot 508’den ilham aldı

Peugeot Design Lab tasarımcıları, çanta ve aksesuar koleksiyonunu özellikle Yeni Peugeot 508 için tasarladı. Çanta koleksiyonu deriyi ve dikişli Alcantara’yı bir arada kullanan GT ve GT Line donanım versiyonlarının döşemelerini yansıtıyor. İtalyan şirket Alcantara tarafından üretilen lüks malzeme şıklık ve zarafeti temsil ediyor.

Yeni koleksiyon, Peugeot’nun zaten var olan çanta ve deri aksesuar ürün gamını daha da genişletiyor. Heyecan uyandıran çizgiler, markanın tasarımlarıyla araçlar dışındaki alanları çeşitlendirme çabalarını yansıtıyor. Yeni çanta koleksiyonu online mağazada 35 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Peugeot Alcantara çanta serisi