otostil Yılın Yıldızı Ocak’da seçiliyor

PAYLAŞ

Benim için çok heyecan verici bir haber bu.

Aylardır devam ettirdiğimiz otostil Ayın Yıldızı yarışmasında en önemli adımı atıyoruz.

otostil Ayın Yıldızı Türkiye’de hiç yapılmamışı yapan bir yarışma. Neden mi? Kendi kategorisinde 6 aracı size soruyoruz ve içlerinden 1 tanesini YILDIZ olarak seçmenizi istiyoruz. Yani sadece siz seçiyorsunuz, sokak seçiyor, halk seçiyor. Başka kimse karışmıyor.

Açık bir şekilde dile getirmem gerekirse (kıvırtması olmayan bir adamımdır) bu kadar büyük ilgiyi hiç beklemiyordum.

Her ay 1.2 milyon ile 1.5 milyon erişimle bu seçimleri yaptık, bazen 2 milyon erişime de ulaştık. (elbette biraz reklamla da destekledik)

otostil Ayın Yıldızı yarışmamız halen devam ediyor ama final de yaklaşmaya başladı.

Ocak sayımızda otostil Ayın Yıldızı olarak seçilen tüm araçlar arasından otostil Yılın Yıldızı’nı seçmenizi isteyeceğiz.

Bu yarışmanın genlerinde olduğu gibi burada da sadece sizin seçiminiz belirleyici olacak. Yani biz oy falan vermeyeceğiz.

Elbette bu kadar seçim yapmanın, bize destek olmanın bir karşılığı da olacak. otostil Yılın Yıldızı’nın açıklanacağı o büyük final gecesinde sizler arasından kurayla seçilecek 20 kişi de bizlerle birlikte olacak.

Otomotiv sektörünün önde gelen firmalarının yöneticileri ile tanışma fırsatının yanında oy verdiğiniz her otomobili orada görme ve belki de kullanma fırsatınız olacak.

Bize gösterdiğiniz desteğe, yerli olmamıza verdiğiniz güce, varlığınıza, çok teşekkür ederim. Biz çok büyük bir aileyiz ve büyümeye devam ediyoruz.

Murat Tosun

murat@otostil.com

 

PAYLAŞ