Beklenen Huawei P Smart n11.com’da satışa sunuldu

n11.com'da sahip olduğu özelliklere göre son derece uygun bir fiyata sahip olan Huawei P Smart satışa sunuldu.

PAYLAŞ

Beklenen telefonlardan Huawei P Smart n11.com’da satışa sunulmaya başladı. n11 com Huawei P Smart

5,65 inç 2.5D akıllı bölünen cam ekranı, bokeh çekimi mümkün kılan çift arka ve Face Beauty algoritmasıyla çalışan 8 MP’lik ön kamerası, kolay kullanıcı deneyimiyle bir akıllı telefondan fazlasını sunan Huawei P Smart n11.com’da satışa sunuldu.

Bölünebilen ekran

Huawei’nin P Smart adıyla satışa sunduğu yeni akıllısı n11.com’da satışa sunuldu. Akıllı bölünen ekranıyla dikkat çeken, genç kullanıcıları mutlu edecek yeni cihaz FullView ekran tasarımıyla üst düzey görüş açısı vadediyor. Ekran gövde oranı yüzde 76’ya kadar çıkan P Smart, geniş ekranı ikiye bölerek kullanma özelliği ile de aynı anda iki farklı program üzerinde çalışmanıza olanak sağlıyor. Arkasında yer alan Leica kamera, Bokeh etkisiyle birleştiğinde profesyonel çekimlere imza atan P Smart, n11.com’da satışa sunuluyor. n11 com Huawei P Smart

Kameraları yeterli

Performans kategorisinde 2.36 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli HiSilicon Kirin 659 chipsetin yanı sıra 3 GB RAM ile akıcı bir kullanım hedefleyen P Smart, 13 ve 2 MP’lik arka, 8 MP’lik ön kameralarıyla da dikkat çekiyor.

Fiyat konusunda iddialı

3000 mAh hızlı şarj destekli batarya taşıyan P Smart, iki uygulamayı tek bir dokunuşla yan yana çalıştırabilmeyi sağlayan akıllı bölünen ekranıyla beğenileri topluyor. Çift bluetooth bağlantısı ve Huawei Share fonksiyonuyla da hayat kolaylaştıran P Smart, n11.com’da 1.469 TL’den satışa sunuluyor.

n11 com Huawei P Smart

n11 com Huawei P Smart