Makyajlı BMW 7 Serisi’ni Nürburgring Pisti’nde yakaladık

BMW'nin en büyük sedan otomobili 7 Serisi yakında makyajlanacak. Yenilenen otomobil lansman öncesi Nürburgring'de tur atarken görüntülendi.

PAYLAŞ
Makyajlı BMW 7 Serisi

Makyajlı BMW 7 Serisi yeni teknolojik özellikleri ile yıl sonu gelebilir.

BMW’nin bu yıl içerisinde tanıtmasını beklediğimiz makyajlı 7 serisi otomobili Almaya’nın meşhur pisti Nürburgring’de test edilirken görüntülendi. Pistte böylesine büyük bir sedan görmek alışılmış bir durum değil fakat söylentilere göre BMW, otomobilin sürüş dinamiklerini geliştirmiş.

Süspansiyon ve direksiyon sisteminde yapılan bu iyileştirmeleri test etmek için piste çıktığını düşündüğümüz model, daha konforlu ve yol tutuşu arttırılmış olarak gelebilir.

Üzerinde bulunan kamuflajdan dolayı detayları çok fazla belli olmayan otomobilin, far ve stop lambalarının güncellendiğini söyleyebiliriz. Ön tampon ve ızgarada da bazı değişiklikler yapılacaktır. İç mekanında da değişiklerin yer alacağı modelin, yeni dijital göstergeler ile geleceğini tahmin ediyoruz.

Makyajlı BMW 7 Serisi yıl sonu gelebilir

Güncel 7 serisi uzun süredir bizlerle beraber. Yenilenen 7 serisi ise 2018 yılının sonunda satışa sunulabilir. Fakat bu tarihler tamamen tahmini marka tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

 

Makyajlı BMW 7 Serisi
Makyajlı BMW 7 Serisi
Makyajlı BMW 7 Serisi
Makyajlı BMW 7 Serisi