Jeep Renegade kampanyası dikkat çekici oranlara sahip

Jeep, Eylül ayında Renegade modelinde sunduğu kredi imkanıyla, önemli bir fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında, Jeep’in Renegade Limited versiyonları, 30 bin TL'ye kadar 30 aya varan vadeyle 0.99 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor. Jeep Renegade kampanyası dikkat çekiyor.

PAYLAŞ

Jeep, Eylül ayında Renegade modelinde sunduğu kredi imkanıyla, önemli bir fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında, Jeep’in Renegade Limited versiyonları, 30 bin TL’ye kadar 30 aya varan vadeyle 0.99 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor. Jeep Renegade kampanya ile albenisini artırdı.

Jeep, Renegade modeli için Eylül ayı kampanyası ile özel kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. 2017 model Jeep Renegade Limited versiyonlarında geçerli olan kampanya kapsamında, Jeep sahibi olmak isteyenlere 30 bin TL’ye kadar 30 aya varan vadeyle 0.99 faizli kredi imkanı sunuluyor. 1.6 litre 120 HP dizel motor ve otomatik şanzıman kombinasyonuyla dikkat çeken Renegade Limited, ayrıca peşin alımlarda yüzde 1 nakit indirimi desteğiyle de satın alınabiliyor.

http://www.jeep.com.tr/renegade/index.html

PAYLAŞ