İLETİŞİM

OTOSTİL EKİBİ

Yayın Direktörü
Murat Tosun
murat@otostil.com

Yayın Yönetmeni
Mert Duran
mert@otostil.com

Yazı İşleri Müdürü
Ecem Saral
ecem@otostil.com

Haber Müdürü
Gürkan Gençyılmaz
gurkan@otostil.com

Reklam Grup Müdürü
Elif Kavran
elif@stilyayincilik.com

Görsel Yönetmen
Nurhan Seyrekbasan

Sayfa Tasarım
Hande Şengül
hande@stilyayincilik.com

Kadın Gözüyle
Çiçek Güney

Sosyal Medya Editörü
Kalust Şalcıoğlu
mail@kalustsalcioglu.com

Fotoğraf Editörü
Özgür Karakaya

Kültür/Sanat Editörü
Emre Kara
emre@otostil.com

Motosiklet Editörü
Yol Kaptanı

Direksiyonda ARIZA var
Rıza Esendemir

Katkıda Bulunanlar
Emire Cantürk Eren, Kaan Tütüncüoğlu

STİL Yayıncılık ve Eğitim Hizmetleri adına Mert Duran
Kartaltepe Mahallesi, Sayfiye Sokak, No: 26 D:1 Bakırköy/İstanbul
Tel: 0 212 570 58 96
E-mail: info@otostil.com