İLETİŞİM

OTOSTİL EKİBİ

Yayın Direktörü
Murat Tosun
murat@otostil.com

Yayın Yönetmeni
Mert Duran
mert@otostil.com

Yazı İşleri Müdürü
Ecem Saral
ecem@otostil.com

Haber Müdürü/Test Editörü
Ömrüm Tolga Çolak
tolga@otostil.com

Editör
Sinem Mercan
sinem@stilyayincilik.com

Görsel Yönetmen
Arzu Arat Yenicil
arzu@stilyayincilik.com

Fotoğraf Editörü
Berkay AY

Katkıda Bulunanlar
Kaan Tütüncüoğlu

Kurumsal İletişim
Tam12PR
tam12pr@otostil.com

Stil Yayıncılık Medya Grubu Reklam Müdürleri

Pınar Umur
pinar@stilyayincilik.com

Eda Şen
eda@stilyayincilik.com

Tel: 0212 570 58 96 – 0545 570 58 96

STİL Yayıncılık ve Eğitim Hizmetleri adına Mert Duran
Kartaltepe Mahallesi, Sayfiye Sokak, No: 26 D:1 Bakırköy/İstanbul
Tel: 0 212 570 58 96 / 0545 570 58 96
E-mail: info@otostil.com