Hyundai bayramda check-up hizmetini ayağınıza getiriyor

Hyundai, Ramazan Bayramı süresince çeşitli lokasyonlarda ücretsiz check-up hizmeti verecek.

PAYLAŞ

Hyundai bu bayram araç sahiplerinin ayağına check-up hizmetini götürüyor. Hyundai kampanya kapsamında ayrıca araç test imkanı sağlamış.

Hyundai, bayram yolculuğu sırasında Hyundai sahiplerine yol üzerinde bulunan benzin istasyonları, alışveriş merkezleri ve şehirlerarası anayol üzeri gibi çeşitli lokasyonlarda ücretsiz check-up hizmeti vererek güvenli yolculuk yapmaları için imkan sağlayacak.

Araç testi de yapabileceksiniz

Ücretsiz check-up alanlarını ziyaret edecek Hyundai kullanıcılarının araçlarına teknisyenler tarafından akü, lastik, klima, motor yağı vb ücretsiz kontroller yapılacak. Ayrıca Hyundai sahipleri Yeni i20, Ioniq ve Kona gibi en son ve en iddialı Hyundai modellerini de test etme imkanı elde edecekler. Bu aktiviteler esnasında otomobil severlere çeşitli hediyeler de verecek olan Hyundai, sıfır kilometre bir Hyundai satın almak isteyenlere uygun ödeme koşullarından oluşan fırsatlar sunacak.

İnternetten öğrenebilirsiniz

Kendilerine en yakın ücretsiz check-up noktasını ve Hyundai Yetkili Servisi’ni öğrenmek isteyenler www.hyundai.com.tr adresini ziyaret edebilirler.