Hyundai i30 N-Line kameralarımıza yakalandı

Hyundai i30 modelinin performans serisi i30 N'e kardeş geliyor. i30 N-Line olarak adlandırılan donanım seviyesi performans sevenler için ulaşılabilir bir donanım seviyesi olacak.

PAYLAŞ
Hyundai i30 N-Line

Koreli otomobil üreticilerinden Hyundai, performans seven kullanıcıları için i30 modelinin N versiyonunu tanıtmıştı. Standart i30 modellerinden doğal olarak yüksek fiyata sahip olan model için Hyundai, N-Line isimli donanım versiyonunu duyurmaya hazırlanıyor.

Hyundai’nin ilk kez tanıtacağı donanım seviyeside, i30 N ile tamamen farklı gövde donanımları kullanılacak fakat bu donanım seviyesinin standart i30 modellerinden daha sportif bir görünüme sahip olacağını söyleyebiliriz. Fotoğraflardan da görüldüğü üzere otomobilin ön ve arka tamponu kaslı bir yapıya sahip. Hatta arka tamponu için i30 N modeli ile aynı diyebiliriz. Çift çıkış yerine tek çıkışlı ikili egzoz bulunan model, büyük ihtimalle çift egzoz ile gelmeyecek.

18 inçlik jantların göründüğü otomobilin büyük ihtimalle süspansiyonları da sportif özelliklere sahip olacak. Ayrıca i30 N-Line versiyonunda alcantara döşemelere yer verileceğini düşünüyoruz. Şimdilik Hyundai tarafından net bir bilgi paylaşılmasada otomobilin 2018 sonunda tanıtılmasını bekliyoruz.

Hyundai i30 N-Line
Hyundai i30 N-Line
Hyundai i30 N-Line
Hyundai i30 N-Line